با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
کارت شرکت در آزمون دکتری ۱۴۰۲ منتشر شد

آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۲  صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ برگزار می شود.

ورود به سامانه

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۰۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه حوزه های برگزاری در ساعت ۷:۳۰ صبح بسته خواهد شد، لذا متقاضیان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد،

متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ (شامل معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد، مؤسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ارشد، هیات علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ منحصراً به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات در کارت ورود به جلسه آزمون، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند. متقاضیان در صورتی که در بند ۷ (معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره ۲ مندرج در ذیل این اطلاعیه) مراجعه نموده و موضوع را پیگیری نمایند تا مشکل برطرف گردد.

۲- با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد ضروری است موارد مغایرت را از اداره ثبت احوال منطقه سکونت خود پیگیری نمایید.

تبصره: آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل شده و یا تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ در مقاطع مذکور فارغ التحصیل می شوند، در این مرحله می بایست نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان ۱۴۰۱/۱۱/۳۰) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۳۱) خود تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ اقدام نمایند. متقاضیان مذکور می بایست اصل گواهی تکمیل و تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه نمایند.

۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان (سپاه پاسداران)، وزارت جهاد کشاورزی، ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و سهمیه رزمندگان (واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) لازم است حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ به قسمت ویرایش اطلاعات کارت آزمون ورودی مقطع دکتری « Ph.D » (نیمه متمرکز) سال ۱۴۰۲ در درگاه اطلاع رسانی این سازمان وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح نمایید تا در صورت تأیید نهایی توسط ارگان ذیربط، سهمیه برای شما اعمال گردد، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچ اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

ضمناً تاکید می گردد افرادی که در مرحله ثبت نام، متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند ولی سهمیه آنها به هر دلیل از طرف ارگان ذیربط مورد تائید قرار نگرفته است، ضمن ویرایش اطلاعات (سهمیه ایثارگری)، برای بررسی و روشن شدن وضعیت سهمیه خود حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ به ارگانهای مربوطه نیز مراجعه نمایند. در صورت تائید سهمیه توسط ارگان ذیربط سهمیه درخواستی اعمال می گردد، در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچ اعتراضی قابل قبول نمی باشد

۳- چنانچه کارت شرکت در آزمون متقاضی فاقد عکس می باشد و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله: فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ۳۶ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در قسمت ج این اطلاعیه به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می گردد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر متقاضی براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام که توسط خود متقاضی تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون

نماینده این سازمان در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در یاجه ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

شهرستانهای محل برگزاری آزمون به شرح جدول شماره ۱ (مندرج در ذیل این اطلاعیه) می باشد که آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در آزمون هر شهرستان در جدول شماره ۲ (مندرج در ذیل این اطلاعیه) مشخص گردیده است.
برچسب ها: کارت شرکت در آزمون دکتری ۱۴۰۲ منتشر شد