با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
نرم افزار برنامه ریزی مطالعاتی هوشمند وکالت دراختیار علاقمندان به کسب رتبه در آزمون وکالت قرارخواهد گرفت

 نرم افزار برنامه ریزی مطالعاتی هوشمند وکالت چتردانش قابل نصب بررسی گوشی های تلفن های همراهطراحی وبزودی بصورت رایگان دراختیار علاقمندان به کسب رتبه در آزمون وکالت قرارخواهد گرفت

نرم افزار برنامه ریزی مطالعاتی هوشمند وکالت چتردانش 

این نرم افزار بعنوان یک انالیزور در کنار داوطلب بوده و اطلاعات کاربردی را برای طی مسیر وی به سمت قبولی به وی ارائه می نماید.
در واقع این نرم افزار همانند یک دستیار،اطلاعاتی به داوطلب داده تا ضعف های خود را برطرف و آنها را تبدیل به نقاط قوت نماید.
امکانات نرم افزار:
👈ارائه برنامه مطالعاتی عمومی واختصاصی

برنامه مطالعاتی منسجم وکاربردی بصورت پیش فرض برای افراد در نظر گرفته شده است. اما داوطلب میتواند با نظر مشاوران چتردانش برنامه مطالعاتی مختص به خود (اما هماهنگ با ازمون ها) را داشته باشد. 

👈ثبت ساعت مطالعه روزانه،هفتگی،ماهانه وارائه نمودار پیشرفت:

در این نرم افزار امکان ثبت مطالعه وجود داشته و نرم افزار،نمودار مطالعه شما را بصورت کلی در تمام دروس و جز به جز در هر درس ثبت نموده و نمودار های پیشرفت و پسرفت ارائه می نماید تا بتوانید میزان مطالعه خود ‌کیفیت آن را مدیریت نمایید. 
👈ارائه نمودار پیشرفت مطالعه

بعد از خواندن هر درس و ثبت در نرم افزار گام های باقی مانده تا موفقیت به شما نشان داده می‌شود و نمودار آن را می‌تواند نگاه کند و میزان مطالعه و سرعت مطالعه و یا تست زدن را تنظیم نماید.
👈قابلیت هدف گذاری: 
امکان هدف گذاری درسی در نرم افزار فراهم گردیده و میتوانید میزان مطالعه خود را با نظر مشاور تعیین نموده و طبق امارهای نرم افزار مطالعات خود را منظم و قاعده مند نمایید. 
👈امکان اضافه کردن دوستان: 
اگر با دوستان خود در حال مطالعه برای ازمون هستید میتوانید در کنار انها مطالعه نموده و میزان پیشرفت خود را به اشتراک گذاشته و در رقابتی سالم و دوستانه در کنار هم برای موفقیت در ازمون تلاش کنید.
👈امکان مشاهده کارنامه : 
کارنامه های ازمون هارا بصورت انالیز شده و هوشمند مشاوره ای روی نرم افزار دریافت کرده و میزان پیشرفت خود را مشاهده کنید
👈امکان مشاهده نفرات برتر در هر ازمون ودرصد های آنها
نرم افزار پس از هر ازمون بهترین درصد های کسب شده و برترین نفرات را با تفکیک دروس به شما نشان می دهد و میتوانید برای موفقیت و حضور در بین رتبه های برتر تلاش نموده و جایگاه خود را میان رقبا بسنجید. 
👈تقویم آزمونی
در این نرم افزار تقویم منحصر به فردی قرارگرفته که رویدادهای مهم سال مطالعاتی وکالت را به شما نشان میدهد همچون: تاریخ ازمون ها؛ تاریخ ثبت نام در ازمون؛ تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و کلاسهایی که بصورت متناوب و گسترده در موسسه چتردانش برگزار میگردد در تقویم بصورت اتوماتیک بروز رسانی شده و میتوانید مشاهده نمایید. همچنین خود شما هم میتوانید تاریخ های مهم را ثبت نموده و نرم افزار به شما یاداوری خواهد کرد. 
👈یادداشت ها: 
در این قسمت میتوانید یادداشت ها و برنامه روزانه خود را نگاشته و در طول زمان ان را بررسی نموده و ضعف های خود را برطرف کنید. 
👈امکان گذراندن ازمون های روزانه و هفتگی وتست های کاردرمنزل
در این نرم افزار بانکی از سوالات قرارداشته که میتوانید از انها برای سنجش دانایی خود استفاده نمایید همچنین میتوانید از ازمون های کوتاه که بصورت روزانه و یا هفتگی با تعداد سوالات محدود در نرم افزار بروز رسانی میشود استفاده نمایید. 
👈امکان رقابت تستی با دوستان: 
در این نرم افزار امکان رقابت تستی با دوستان خود فراهم گردیده و میتوانید دانایی انها را به چالش کشیده. 
در این بخش میتوانید سوالات را بصورت کلی در تمامی دروس با تعداد سوال دلخواه انتخاب کرده و یا در یک یا چند درس مشخص رقابت تستی انلاین با دوستان خود داشته باشید.
👈قابلیت ارسال نوتیفیکیشن
متصل به شبکه های مجازی👈
درقسمت تماس با ما هم میتوانید با کلیلک روی گزینه های 
اینستاگرام تلگرام توییتر لینکدین به صفحات مجازی چتردانش راه  پیدا نمایید

👈تماس باشماره تلفن های موسسه
👈 اتصال به سایت کتابفروشی و سایت موسسهبرچسب ها: نرم افزار برنامه ریزی مطالعاتی هوشمند وکالت چتردانش