با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی‌ارشد از امروز

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌ها و کدرشته محل های جدید دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۴دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی از امروز آغاز میشود.

حسین توکلی در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما افزود: داوطلبان می توانند تا پنج شنبه 16 مهر با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای تکمیل برگه اینترنتی انتخاب رشته اقدام کنند.


وی با بیان اینکه اطلاعیه سازمان سنجش درباره تکمیل ظرفیت دوره های  کارشناسی ارشد ناپیوسته در سایت اینترنتی یاد شده قرار داده شده است گفت: داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کردند و در جلسه آزمون حاضر بودند، می توانند در صورت واجد شرایط بودن حداکثر 20 کدرشته محل را از کدرشته محل های امتحانی انتخاب و در برگه انتخاب رشته ثبت کنند.


وی گفت: داوطلبانی که قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی (به جز رشته های دارای شرایط خاص و بورسیه ها) قرار گرفته اند در صورت انتخاب رشته در این مرحله و قبولی در کدرشته محل های انتخابی، قبولی قبلی آن‌ها لغو می شود.


توکلی افزود: داوطلبانی که در کدرشته محل های دارای شرایط خاص و بورسیه پذیرفته شده باشند در این مرحله حق انتخاب رشته نخواهند داشت.
.برچسب ها: تکمیل ظرفیت دوره‌های کارشناسی‌ارشد از امروز